برترین های وال استریت در ۲۰۱۹

برترین های وال استریت در ۲۰۱۹ معرفی شدند

برترین های وال استریت در ۲۰۱۹

برترین های وال استریت در ۲۰۱۹

با سپری شدن آخرین روزهای سال ۲۰۱۹، فوربس در تازه ترین گزارش خود از پربازده ترین سهم های بازار آمریکا گزارشی ارائه کرد که طی آن فعالیت سهام برتر در بازار وال استریت را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، به گزارش فوربس در یک سال گذشته، شاخص اس اند پی توانست با بازدهی ۲۷ درصدی همراه شود به این ترتیب می توان گفت که سال ۲۰۱۹ میلادی یکی از بهترین سال ها برای سرمایه گذاری در بازار سهام آمریکا بوده است.

رشد شاخص اس اند پی نشان دهنده این است که، صنعت تکنولوژی بیشترین طرفدار را در میان دیگر صنایع داشته است و به این ترتیب این صنعت، برترین صنعت و پربازده ترین آن در میان دیگر رقبا بوده است و توانسته با رشد ارزش بازار یک سال گذشته را به پایان برساند.

جهت مطالعه مقالات بیشتر می توانید از بخش منو وب سایت خانه تدبیر و اندیشه و یا دکمه مشاهده مقالات بخش مقالات را بازدید نمایید.

 

آمار بحرانی

شاخص اس اند پی تا قبل از به پایان رسیدن ماه دسامبر بیش از ۲۹.۶ درصدی بازدهی را از آن خود کرد و توانست بهترین بازدهی را نسبت به ۶ سال گذشته به نام خود به ثبت برساند. در حالی که اگر این متغیر می توانست با ادامه فعالیت های خود تا بیش از ۳۱ درصد بازدهی کسب کند می توانست بهترین بازدهی را در ۲۲ سال اخیر از آن خود کند.

مشاهده  عرضه باقی‌مانده ETF مالی تا پایان تیر

سهام شرکت اپل

می توان گفت سال ۲۰۱۹ برای شرکت اپل یک سال حیاتی بوده و ارزش بازار این شرکت را با افزایش ۴۹۷ میلیارد دلاری به سر حد ۱.۲۵ هزار میلیارد دلار رسانده است و در نیمه سال ۲۰۱۹ توانست با قیمت باورنکردنی سهم مواجه شود. درآمد این شرکت از فروش موفق و ورود به دنیای نمایشگرهای بزرگ و مسطح(تلویزیون) بابت فروش اپل تی وی پلاس بوده است.

سهام شرکت مایکروسافت

یکی دیگر از شرکت های موفق تکنولوژی در سال ۲۰۱۹ شرکت مایکروسافت بوده است که توانست در سال جاری تجارت خود را گسترش دهد و ارزش بازار خود را با رشد ۴۰۸ میلیارد دلاری به ۱.۱۹ هزار میلیارد دلار برساند و موازی با شرکت اپل از رشد صنعت تکنولوژی بهره مند شود.

سهام شرکت گوگل

گوگل که یکی از برندهای معتبر در زمینه تبلیغات دیجیتال و موتور جستجوی برتر دنیاست توانست با توسعه مسیر تجارت خود به سمت هوش مصنوعی و ابداع ماشین های بدون سرنشین ارزش بازار خود را با رشد ۲۱۴ میلیارد دلاری به ۹۳۴ میلیارد دلار برساند.

متن کامل خبر در وب سایت سناhttp://www.sena.ir/news/62694

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.