تحلیل تکنیکال نمودار کچاد 14 بهمن ماه ۱۳۹۹

تحلیل تکنیکال نمودار کچاد ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹

سهام کچاد،با نام کامل صنعتی و معدنی چادرملو با رتبه ارزش معاملاتی سه ماهه ۶۲ و ۶۳ سه ماهه در سال ۱۳۸۲ به بازار عرضه شده و پس از یک جنبش پر قدرت تا آبان ماه ۱۳۹۲ به یک فاز اصلاحی ۳ ساله رفت و در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ دوباره فاز جنبشی خود را آغاز کرده و به نظر میرسد هنوز در همین فاز جنبشی قرار داریم.
فیبوناچی پروجکشن سهم «کچاد» تارگت قیمتی ۱۲ هزار تومان را در لول ۱۰۰ خود به ما نمایان شده است که شاهد این گذاره است که سهام چادرملو هنوز تا رسیدن به تارگت اصلی خود فاصله دارد.
پیش تر توسط همین تحلیل گر گفته شد که در زمانی که قیمت های به دست آمده از فیبوناچی اعداد بسیار زیادی بدست بیاید، انتظار می‌رود که ارزش سهام به این میزان نسبت به حال حاضر برسد ولی قیمت سهام به دلیل افزایش سرمایه ها و تعدیل نمودار به این میزان نرسد.
در تایم فریم روزانه از تاریخ ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۹ تا ۶ آبان ۱۳۹۹ شاهد یک الگوی اصلاحی بسیار مناسب هستیم که بعد از آن با یک حرکت ۵ موجی جنبشی و یک اصلاح سه موجی دیر در سیکل پایین تر مواجه شده ایم.
انتظار می‌رود اگر قیمت سقف استاتیک ۲۲۶۸ تومان را بشکند ،سهام با قدرت زیادی به قیمت های حداقل ۳۱۳۰ تومان دست پیدا کند و اگر کف ۱۶۷۰ تومان را به پایین بشکند، انتظار رشدی فعلا برای این سهم نخواهیم داشت.
ضمن اینکه شکست کف موج ۴ با قیمت ۱۳۲۱ تومان میتواند زنگ خطری برای ریزش این سهام باشد.یادمان باشید، تحلیل به دنبال پیش بینی بازار نیست و فقط احتمالات حرکات بازار را برای ما بازگو می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.