ما در خانه تدبیر و اندیشه سالهاست که از طریق ارائه دوره های آموزشی کاربردی و کارا کمک می کنیم تا افراد تصمیم های مالی بهتری بگیرند و توانایی ثروت آفرینی بیشتری به دست آورند. 

خانه تدبیر و اندیشه از سال 1388 تا کنون آموزشهای کاربردی و کارا در حوزه های سرمایه گذاری و مدیریتی ارائه می کند. دانش پذیران ما افرادی هستند که به دنبال تغییر و بهبود در زندگی مالی خود هستند و به اهمیت آموزش و کسب علم در این خصوص واقف هستند. 

در طی بیش از دوازده سال فعالیت خود، بیش از 20.000 نفر در همایش های رایگان با نحوه سرمایه گذاری در بازارهای مالی آشنا شدند و در طول برگزاری بیش از 300 دوره آموزشی، نزدیک به 3500 نفر دانش آموخته، روانه بازارهای مالی و کسب درآمد از این بازارها شده اند.

دوره های حضوری ما تحت عناوین مختلفی همچون سواد مالی ، انتخاب طلایی، تحلیل تکنیکال بورس(سهامدار موفق)، تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، استراتژی های معاملاتی، موج شماری الیوت، ارزهای دیجیتال، روانشناسی معامله گری، چنگال اندروز، کاربرد ان ال پی در معامله گری برگزار شد. 

از اسفند ماه1398 با استقبال مخاطبین در سراسر کشور، با برگزاری دوره های غیرحضوری تحلیل تکنیکال بورس(سهامدار موفق) ، روانشناسی معامله گری، آموزش ارزهای دیجیتال ، سایکو بورس و موجب شماری الیوت به ارائه آموزش های مالی به هموطنان خود می پردازیم. 

ما در وب سایت خانه تدبیر و اندیشه و شبکه های اجتماعی همچون آپارات، تلگرام، اینستاگرام ، یوتیوب و توئیتر همراه شما هستیم. اگر عضو خانواده بزرگ تدبیر و اندیشه نیستید هم اکنون اولین گام آموزش را بردارید و به جمع خانواده ۲۰ هزار نفری خانه تدبیر و اندیشه بپیوندید

k 0 +
اعضا اینستاگرام
0 +
شرکت کننده در همایش ها
0 +
شرکت کننده در دوره ها
0 +
سال سابقه فعالیت

ماموریت ما

ارتقای کیفیت زندگی افراد در ابعاد اقتصادی، روانی و اجتماعی از طریق آموزش و مشاوره هدف ما ارتقای دانش، تغییر نگرش و اصلاح رفتار است.

ارزش های ما

اعتماد ـ اثربخشی ـ احترام ـ شفقت ـ رشد ـ مسئولیت پذیری ـ وقار