ورود شاخص بورس به کانال ۳۵۰ هزار واحدی

ورود شاخص بورس به کانال ۳۵۰ هزار واحدی

ورود شاخص بورس به کانال ۳۵۰ هزار واحدی

ورود شاخص بورس به کانال ۳۵۰ هزار واحدی: شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۳۴۵۲ واحدی عدد ۳۵۰ هزار و ۳۲۳ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۱۰ هزار و ۹۰۷ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۵۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۷۳۱ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز ۴۵۳۱ واحد را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۵ میلیارد و ۶۲ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۵۷۱ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲۵۸۲ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای “فارس”، “فولاد” و “شپنا” به ترتیب با ۳۹۸، ۳۲۷ و ۲۱۶ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای “خودرو”، “حکشتی” و “تاپیکو” به ترتیب با ۱۲۲، ۵۰ و ۴۹ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز “وتجارت”، “وبملت” و “فاراک”  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت بود و خودرو و مواد به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص بورس تهران امروز رکورد جدیدی ثبت کرد و  کانال ۳۵۰ هزار واحدی را نمایش داد. به گفته کارشناسان بازار سرمایه سیگنال های جهانی مهمترین عامل رشد شاخص هستند. همچنین شرایط سایر بازار ها مسیر ورود نقدینگی جدید به بازار سرمایه را هموار کرده همین امر و عاملی برای تداوم صعود شاخص است.

مشاهده  دومین صندوق قابل معامله در صنایع فلزی و خودرویی

منبع:سنا

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع شاخص های بورس می توانید مقاله مربوط به انواع شاخص های بورس اوراق بهادار را مطالعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.