آموزش خرید از سایت

در این قسمت می خواهیم ثبت نام و خرید دوره های غیرحضوری وب سایت خانه تدبیر و اندیشه را به شما به صورت مرحله ای آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

مرحله اول : انتخاب دوره غیر حضوری

پس از ورود به وب سایت خانه تدبیر و اندیشه در صفحه اصلی از بخش دوره های آموزشی غیر حضوری می توانید دوره مورد نظر خود انتخاب و بر روی تصویر مربوط به دوره کلیک نمایید.

مرحله دوم : ثبت نام دوره

در صورتی که می خواهید دو جلسه اول رایگان دوره سهامدار موفق در وب سایت مشاهده نمایید بر روی مشاهده رایگان قسمت های ۱ و ۲ سهامدار موفق کلیک نمایید.لازم به ذکر است مشاهده بخش های رایگان نیازمند ثبت نام در وب سایت می باشد.در صورتی که می خواهید دوره سهامدار موفق را خرید و در دوره ثبت نام نمایید بر روی دکمه خرید آنلاین دوره کلیک نمایید.

مرحله سوم: تکمیل اطلاعات خرید

هنگامی که بر روی دکمه اقدام به پرداخت کلیک می نمایید وارد صفحه «تسویه‌حساب» می شوید.در این بخش اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی تلفن همراه جهت ارتباط با مربی خود،آدرس ایمیل و رمز عبور حساب کاربری خود را وارد نمایید.لازم به ذکر می باشد رعایت نکات زیر برای فرآیند آموزش شما مهم می باشد.

نکته اول:لطفا جهت ارتباط با مربی از طریق واتساپ شماره تلفن همراه خود که بر روی آن اکانت واتساپ دارید وارد نمایید تا مربی شما جهت پیگیری تمرین ها و ارتباط با شما از این شماره با شما در ارتباط باشد.

نکته دوم:جهت دانلود محتوا جلسات و ورود به وب سایت برای دانلود جلسات بعدی خود از آدرس ایمیل معتبری استفاده نمایید و هم چنین رمز عبور خود را در جای امن نگه دارید.برای ورود به حساب کاربری از آدرس ایمیل و رمزی که در مرحله ی پرداخت انتخاب نمودید استفاده نمایید.

اطلاعات پرداخت در حساب کاربری

پس از تکمیل نمودن بخش جزئیات پرداخت و مشاهده سفارش خود از بخش آخر می توانید نحوه ی پرداخت و در گاه مورد نظر را انتخاب نمایید.هم چنین در صورتی که می خواهید وجه مورد نظر را به حساب موسسه خانه تدبیر و اندیشه واریز نمایید از گزینه آخر یعنی انتقال از طریق کارت به کارت استفاده نمایید.

پس از انتخاب نحوه ی پرداخت بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید تا وارد درگاه مورد نظر جهت پرداخت شوید.

مرحله چهارم: هدایت به درگاه بانکی و واریز آنلاین وجه

پس از اینکه به سایت بانک (درگاه آنلاین پرداخت) هدایت شدید، اطلاعات بانکی خودتان را وارد کنید و پس از تکمیل اطلاعات پرداخت خود وجه را پرداخت نمایید.

توجه: پرداخت وجه در این مرحله به منزله پایان عملیات خرید نیست. حتما صبر کنید تا پس از پرداخت، دوباره به سایت خانه تدبیر و اندیشه منتقل شوید.

مرحله پنجم: پایان سفارش و دریافت اطلاعات پرداخت

بعد از انتقال از سایت بانک به سایت خانه تدبیر و اندیشه، اطلاعات مربوط به سفارش را مشاهده خواهید نمود. دریافت اطلاعات سفارش یعنی پایان عملیات خرید موفق از وب سایت می باشد هم چنین می توانید لینک دانلود فایل آموزشی و فایل راهنمای مربوط به دوره ثبت نامی خود را مشاهده نمایید.