کارگاه ارزهای دیجیتال

۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون اطلاعات خود را وارد نمایید.

درباره کارگاه تئوری _ عملی ارزهای دیجیتال

امروزه بازار ارزهای دیجیتال و چگونگی رسیدن به درآمد دلاری در این بازار یکی از داغ ترین موضوعات مورد توجه علاقمندان به سرمایه گذاری محسوب می شود و معامله گران بسیاری را جذب خود نموده است

ما در موسسه خانه تدبیر  و اندیشه هم با توجه به درخواست های دانش پذیران در خصوص آشنایی با سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با بررسی نیاز های موجود دوره آموزشی را طراحی نمودیم.

این دوره،بیش از ۲ سال به صورت حضوری در موسسه ما برگزار شد و پس از آن با توجه به تقاضای مخاطبین عزیز،  محتوای دوره به صورت غیرحضوری نیز در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

با تقاضای علاقمندان بازار ارزهای دیجیتال، کارگاه تئوری  _ عملی ارزهای دیجیتال، با محتوای بروز رسانی شده و افزوده شدن سرفصل های استخراج ارزهای دیجیتال در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

این کارگاه به صورت کاربردی  طراحی شده و همه اشخاص از مبتدی تا حرفه ای  می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

این ;کارگاه در سه جلسه طراحی شده است که شامل بیش از ۲۴ ساعت آموزش کاربردی شامل مبانی و مفاهیم مقدماتی، بازار ارزهای دیجیتال و انواع روش های انجام معاملات خرید یا فروش در صرافی های بین المللی و مباحث عملی استخراج رمزارزها می باشد.

  • این کارگاه به صورت حضوری همراه پذیرایی میان وعده و ناهار در سه روز برگزار می شود.
  • عضویت در صفحه ویژه دانش پذیران دوره ارزهای دیجیتال در اینستاگرام: در این صفحه علاوه بر ارائه ۱ تحلیل اختصاصی جدید و به روز از میان رمزارزهای بازار کریپتوکارنسی، شما می توانید با مدرس دوره در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 محتوای آموزشی جامع

دوره ای کامل با سرفصل های کاربردی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال و استخراج رمزارزها

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

مزیت مهم این کارگاه این است که شما از استخراج تا معامله گری در بازار ارزهای دیجیتال را فرا خواهید گرفت

پیشرفت و مهارت

با عضویت در صفحه اختصاصی ارزهای دیجیتال، برای همیشه از راهنمایی اساتید با تجربه موسسه بهره مند خواهید شد.

سرفصل های تخصصی

در کارگاه تئوری ـ عملی آموزش ارزهای دیجیتال علاوه بر آشنایی با مفاهیم اولیه بازار ارزهای دیجیتال، به شما خواهیم گفت، چگونه اطلاعات کریپتوکارنسی ها را به دست آورید؛ با انواع روش های انجام معاملات خرید یا فروش در صرافی های بین المللی آشنا شوید، جدیدترین رمزارزهای بازار کریپتو را خواهید شناخت، و به صورت عملی با نحوه استخراج رمزارزها آشنا شوید همچنین در پایان کارگاه به تحلیل برخی از رمزارزهای منتخب خواهیم پرداخت.

شیوه برگزاری کارگاه

این کارگاه به صورت حضوری برگزار می گردد و شما در طول کارگاه می توانید پرسش ها و ابهامات خود را با حضور مدرس دوره برطرف نمایید

سطح دوره

علاوه بر افراد مبتدی برای فعالان این بازار نیز کارایی داشته باشد .کلیه علاقمندان به مبحث استخراج ارزهای دیجیتال و علاقمندان به تحلیل و معامله در این بازار می توانند از این کارگاه استفاده نمایند.

۲۰۰۰۰

تعداد شرکت کننده در همایش ها

۲۵۰

تعداد دوره های برگزار شده

۱۱

سال سابقه فعالیت

سرفصل ها:

کارگاه ارزهای دیجیتال

مدرس کارگاه: امیرحسین نجارزادگان

سوالات متداول

خیر. برای شرکت در این کارگاه هیچ گونه پیشنیازی ندارد و شما از مفاهیم ابتدایی و مقدماتی ارزهای دیجیتال تا روش های معامله در صرافی های بین المللی را آموزش می‏بینید و به صورت عملی با نحوه استخراج رمزارزها آشنا می شویدشما با هر سطح علمی میتوانید در این دوره شرکت نمایید.

چون می خواهیم در کنار درآمد ریالی درآمد دلاری را هم کسب کنیم.

موسسه ی خانه تدبیر و اندیشه با داشتن بیش از ۱۱ سال سابقه ی برگزاری دوره های آموزشی یکی از موسسه های آموزشی در زمینه آموزش های سرمایه گذاری در بازارهای مالی در سطح کشوری می باشد.این موسسه توانسته است اساتید،معامله گران و سرمایه گذاران بسیاری به بازار سرمایه معرفی نماید.

بله بازار ارزهای دیجیتال یکی از جذاب‌ترین بازارهای مالی جهان است و با توجه به ماهیت این ارزها، راه‌هایی برای ورود ایرانیان به این بازار وجود دارد.

در صورتی که توضیحات بالا برای شما کافی نمی باشد.می توانید با پرکردن فرم  مشاوره و ارسال فرم از مشاوره کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده  نمائید:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

ثبت نام و خرید کارگاه تئوری _ عملی ارزهای دیجیتال

                        ۲.۱۹۰.۰۰۰ تومان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.