راهنمای فعال سازی

جهت اجرای نرم افزار شما باید حتما سیستم عامل ویندوز بر روی دستگاه خود داشته باشید و امکان اجرای جلسات بر روی تلفن همراه و سیستم عامل هایی نظیر لینوکس و مک وجود ندارد

جهت بازگشایی فایل های فشرده (زیپ) نیاز هست با نرم افزار های فشرده سازی آن هارا بازنمود.یکی از نرم افزار های فشرده سازی فایل  WinRAR می باشد که با استفاده از آن می توانید فایل های فشرده را بازگشایی نمایید.در صورتی که این نرم افزار بر روی سیستم شما نصب می باشد می توانید فایل های فشرده دوره های آموزشی را دانلود نمایید.در صورتی که نرم افزار  WinRAR بر روی سیستم شما نصب نمی باشد می توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید.

یافتن اینکه ویندوز ۳۲ بیتی است یا ۶۴ بیتی 

۱- باز کردن صفحه System Properties :‌ با فشار دادن دکمه‌های Win+Pause بر روی کیبورد یا از طریق کلیک راست روی Computer/My computer و سپس انتخاب properties 

۲- در این جا شما می توانید در مقابل System Type نسخه ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی را ببینید

دانلود  فایل نسخه مخصوص ویندوز ۳۲ بیت

دانلود  فایل نسخه مخصوص ویندوز ۶۴ بیت

۱-نصب نرم افزار Winrar

پس از دانلود نرم افزار مخصوص ویندوز خود و اجرای فایل  روی Install کلیک کنید. این دکمه در پایین پنجره نصب قرار دارد. این کار شروع به نصب WinRAR روی کامپیوتر شما خواهد کرد.پس از نصب نرم افزار در بخش بعدی اطمینان حاصل کنید که تیک جعبه “۷zip” چک شده باشد.روی OK کلیک کنید، سپس روی Done کلیک کنید. WinRAR در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما نصب شده است،که بدین معنی است که شما آماده شروع به باز کردن فایل های فشرده خود هستید.

۲-استخراج فایل فشرده

پس از دانلود فایل فشرده مربوط به دوره کافی است روی فایل فشرده مربوط به دوره با فرمت ۷Zip کلیک راست می کنیم و گزینه Extract Here را انتخاب می نماییم.پس از کلیک نمودن بر روی Extract Here حدودا یک الی دو دقیقه زمان می برد تا فایل ها استخراج شود. با این کار کنار فایل ZIP (فشرده) ما پوشه ای هم نام ایجاد می شود و فایل ها در آن ریخته می شود.

۳-اجرای نرم افزار

پس از اکسترکت کردن فایل با نرم افزار Winrar کافی است وارد پوشه ی ساخته شده در کنار فایل فشرده شده شوید که اصولا اسم فایل مربوط به جلسه و نام دوره شما می باشد  به عنوان مثال جلسه دوم الیوت با نام Elliot-wave-02 ساخته شده است.سپس وارد پوشه Final شوید هنگامی که وارد پوشه می شوید کافی است همانند تصویر زیر بر روی گزینه START.EXE کلیک نمایید تا صفحه نرم افزار برای شما باز شود.

توجه داشته باشید برای اجرا و فعالسازی خودکار نرم افزار نیاز هست که سیستم شما به اینترنت متصل باشد

۴-نصب پیش نیاز

هنگامی که نرم افزار را اجرا می نمایید در برخی از سیستم ها از شما درخواست نصب اجرا کننده را دارد پس قبل از اجرای نرم افزار این اجرا کننده را نصب نمایید.در برخی از سیستم ها نیاز به نصب اجرا کننده اولیه نیست و نرم افزار برای شما باز خواهد شد.پس از باز شدن نرم افزار با پنجره ای مانند تصویر زیر روبرو می شوید که برای اجرا باید پیش نیاز های مربوط به اجرا کننده نرم افزار را نصب نمایید به همین جهت بر روی کمه نصب پیش نیاز کلیک نمایید و منتظر بمانید تا فرآیند نصب شروع شود لازم به ذکر می باشد که فرآیند نصب پیش نیاز فقط یک بار نیاز می باشد و در اجراهای بعدی نرم افزار نیازی به نصب بر روی سیستم شما نمی باشد و این گزینه دیگر نمایش داده نمی شود.

نصب پیش نیاز

هنگامی که روی دکمه نصب پیش نیاز کلیک نمودید پنجره ای برای شما باز خواهد شد که باید بر روی دکمه Next کلیک نمایید و منتظر نصب پیش نیاز بر روی سیستم خود شوید.پس از تکمیل نصب دکمه Finish کلیک نمایید تا فرآیند نصب پیش نیاز تکمیل شود.پس از تکمیل نصب پیش نیاز دکمه این قسمت از بخش اجراکننده نرم افزار حذف شده و در اجراهای بعدی نیاز به نصب نمی باشد.

۵-نمایش محتوا

پس از نصب پیش نیاز برای نمایش فیلم های آموزشی نیاز هست بر روی دکمه نمایش محتوا کلیک نمایید.

پس از انتخاب دکمه نمایش محتوا چند ثانیه صبر نمایید تا بخش فعال سازی نرم افزار برای شما اجرا شود.

فعال سازی خودکار اینترنتی:

برای فعال سازی نرم افزار با استفاده از شماره سریال دریافتی از سمت پشتیبانی موسسه خانه تدبیر و اندیشه نیاز هست سیستم شما حتما به اینترنت متصل باشد.این روش ساده تر از روش های دیگر می باشد و پس از تکمیل فرم شماره سریال ، تلفن همراه،نام و نام خانوادگی به صورت خودکار از طریق اینترنت فعال خواهد شد.پس حتما اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید.

فعال سازی اینترنتی

فعال سازی اینترنتی

فعال سازی از طریق وب سایت

در صورتی که سیستم شما به اینترنت متصل نمی باشد و سیستم دیگری به اینترنت دسترسی دارد می توانید از طریق راهنمای زیر کد فعال سازی را دریافت نمایید و در کادر آخر وارد نمایید و بر روی دکمه بعدی کلیک نمایید تا نرم افزار برای شما فعال شود.

فعال سازی از طریق سایت

فعال سازی از طریق سایت

فعال سازی از طریق پیامک

در صورتی که شما دسترسی به اینترنت ندارید و نمی توانید به اینترنت متصل شوید از طریق روش فعال سازی از طریق پیامک و فعال سازی از طریق تلفن گویا می توانید نرم افزار خود را فعال نمایید.

فعال سازی پیامکی

فعال سازی پیامکی

فعال سازی از طریق تلفن گویا

در صورتی که شما دسترسی به اینترنت ندارید و نمی توانید به اینترنت متصل شوید از طریق روش فعال سازی از طریق تلفن گویا نرم افزار خود را فعال نمایید.

فعال سازی تلفن گویا

فعال سازی تلفن گویا

پس از فعال سازی سریال محتوا به شما نمایش داده خواهد شد.و برای جلسات بعدی نیاز به فعال سازی سریال نمی باشد.فقط کافی است پس از دانلود محتوا نرم افزار را اجرا نموده و بر روی نمایش محتوا کلیک نمایید تا محتوای جلسه به شما نمایش داده شود.