دوره آموزشی امواج الیوت

به سبک رابرت پریچر

ضمانت بازگشت وجه

         در صورت عدم رضایت

  پشتیبانی با مربی 

               شخصی در طول دوره

خدمات ویژه پس از دوره

برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون اطلاعات خود را وارد نمایید.

درباره دوره غیرحضوری امواج الیوت

تئوری امواج الیوت

در دهه ۲۰-۳۰ میلادی نابغه و حسابداری حرفه ای به نام رالف نلسون الیوت وجود داشت وی پایه گذار روشی در تحلیل تکنیکال است که به شناسایی روندها در بازار های مالی می پردازد .الیوت اظهار داشت قیمت ها در واقع قابل پیش بینی و ازقوانین طبیعی پیروی می کند و با استفاده از اعداد فیبوناچی آن ها را اندازه گیری و پیش بینی نمود. در ۶۶ سالگی در سال ۱۹۳۸کشفیات خود را در کتابی با عنوان قواعد امواج منتشر کرد. اﻟﯿﻮت ﻋﻘﯿﺪه داﺷﺖ ﻫﺮ اﺗﻔﺎﻗﯽ ﮐﻪ در ﺑﺎزار روی ﻣﯽ دﻫﺪ رﯾﺸﻪ در ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻗﯿﻤﺖ دارد و ﺑﺎ ﺗﺤﻠﯿﻞ اﻟﮕﻮﻫﺎی ﺗﮑﺮار ﺷﻮﻧﺪه ﭘﯿﺸﯿﻦ ﻣﯽ ﺗﻮان آﻧﻬﺎ را ﺑﻪ ﺣﺎل و آﯾﻨﺪه ارﺗﺒﺎط و ﮔﺴﺘﺮش داد.

یکی از زیر شاخه های تحلیل تکنیکال، تئوری امواج الیوت است. بیشتر افرادی که با مباحث تحلیل تکنیکال آشنا می شوند اغلب تمرکز خود را بر روی بکارگیری ابزار ها و اندیکاتور های نرم افزارهای تحلیلی می شود که با استفاده از آن بتوانند نقاط ورود و خروج مناسب را روی نمودار شناسایی نمایند.

ابزارها و الگوهای کلاسیک به تحلیل گر در کشف سطوح حمایت و مقاومت بسیار کمک می کنند اما نمی توانند با دقت و اطمینان بیشتری نوع، جهت و هدف آینده قیمت را تعیین کنند این در حالی است که تئوری امواج الیوت بر خلاف سایر شاخه های تکنیکال به جای اینکه ابزاری برای رفتار قیمت ایجاد کند بر روی خود حرکات و امواج قیمت تمرکز کرده است.

در امواج الیوت برای تمامی الگوها اهدافی مشخص با استفاده تکنیک های ابزار فیبوناچی ارائه می گردد و ابزارها و روش های تکنیکال از تشخیص نوع حرکات قیمت حال حرکتی یا اصلاحی بودن، عاجز هستند در حالی معامله گران و تحلیلگران با استفاده از راهنماها و قوانین امواج الیوت قدرت نمودارخوانی خود را افزایش داده و حرکات احتمالی بعدی را با دقت بالاتری پیش بینی می کنند.

این دوره در چهار جلسه طراحی شده است که شامل ۶ ساعت آموزش کاربردی شامل مقدمه ای بر امواج الیوت، قاعده کلی ،قوانین و اهداف موج ها و شناخت موج های ترکیبی و پیچیده می باشد.

  • یک جلسه اول که مقدمات و مفاهیم اولیه را شامل می شود در زمان ثبت نام در اختیار دانش پذیر قرار می‌گیرد و برای هر جلسه تمرین های عملی در نظر گرفته شده است که پس از ارسال تمرین به مربی مربوطه و تایید جلسات جدید برای دانش پذیر ارسال خواهد شد.لازم به ذکر است که مدت ارائه تمرین ها به مربی یک هفته پس از دریافت محتوای قبلی می باشد. در صورتی که دانش پذیر تمرین های مربوط به جلسه ی خود را انجام ندهد محتوای جلسه ی بعد برای ایشان قابل دانلود و استفاده نخواهد بود.
  • در طول دوره یک مربی شخصی در کنار شما خواهد بود و از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی پاسخگوی سوالات احتمالی بوده ضمن اینکه بابت تمرینات هر جلسه بازخورد لازم را ارائه خواهد داد.
  • با خیالی آسوده این دوره را خریداری نمایید؛ این دوره ضمانت بازگشت صد درصد وجه دارد یعنی چنانچه در پایان دوره از محتوا و ارائه دوره رضایت نداشتید کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت خواهد شد.
  • عضویت در صفحه ویژه دانش پذیران دوره امواج الیوت در اینستاگرام: در این صفحه مباحث آموزشی جدید و بروز برای مرور بیشتر ارائه خواهد شد.
  • به روز رسانی دوره: هیات علمی موسسه در سال های گذشته با توجه به مطالعات و بازخورد های دوره محتوای دوره را بهینه نموده و در حال حاضر نیز جلسات هفتگی به همراه مربیان دوره برگزار می‌گردد که در صورت به روز رسانی محتوا این به روز رسانی در اختیار همه دانش پذیران قبلی هم قرار خواهد گرفت.

 محتوای آموزشی جامع

دوره ای کامل با سرفصل های کاربردی برای ورود به بازار بورس ، سرمایه گذاری در بورس و کسب درآمد از بازار بورس

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

مزیت مهم دوره امواج الیوت این است که همه این مباحث در بازارهای مالی دیگر مانند ارزهای دیجیتال و سایر بازارهای بین المللی قابل استفاده است.

پیشرفت و مهارت

با عضویت در صفحه اختصاصی امواج الیوت برای همیشه از راهنمایی اساتید با تجربه موسسه و تجربیات و نظرات سایر دانش پذیران بهره مند خواهید شد.

سرفصل های تخصصی

این دوره شامل سرفصل های تخصصی تحلیل تکنیکال محض همچون خطوط راهنما در مورد موج های حرکتی، شناخت انواع موج های اصلاحی، شناخت موج های ترکیبی و پیچیده ، شخصیت امواج و … می باشد

دسترسی نامحدود

امکان مرور چندین باره و بدون محدودیت زمانی فیلم های آموزشی دوره

سطح دوره

این دوره مخصوص افرادی حرفه ای می باشد تا با استفاده از پکیج آموزش بتوانید یک کلاس آموزش غیر حضوری در محیط کار خود و منزل خود داشته باشید.

سرفصل ها:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

پیش نیاز دوره آموزشی غیر حضوری امواج الیوت به سبک رابرت پریچر

جهت شرکت در کارگاه آموزش امواج الیوت داشتن حداقل دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک برای دانش پذیران این دوره ضروری می باشد.کسانی که دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک را ندارند می توانند در دوره سهامدار موفق شرکت نمایند.

سوالات متداول

جهت شرکت در کارگاه آموزش امواج الیوت داشتن حداقل دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک برای دانش پذیران این دوره ضروری می باشد.کسانی که دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک را ندارند می توانند در دوره سهامدار موفق شرکت نمایند.

منطق امواج الیوت از روانشناسی جمعی شکل گرفته است و رفتار انبوه مردم در روندها و الگو های بازگشتی بازار قابل تشخیص هستند. این منطق در تمامی بازارهای مالی مانند: بورس، فارکس، ارزهای دیجیتال، طلا و ارز … مشاهده می شود.

خیر. این دوره در چند فصل طراحی شده که بسیاری از آموزش های این دوره می‏ تواند در بازار های جهانی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. ضمن اینکه برای حضور در بازارهای جهانی می‏ توانید دوره اختصاصی آموزش ارز های دیجیتال موسسه تدبیر و اندیشه را نیز تهیه فرمایید.

خیر. این دوره در چند فصل طراحی شده که بسیاری از آموزش های این دوره می‏ تواند در بازار های جهانی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. ضمن اینکه برای حضور در بازارهای جهانی می‏ توانید دوره اختصاصی آموزش ارز های دیجیتال موسسه تدبیر و اندیشه را نیز تهیه فرمایید.

موسسه ی خانه تدبیر و اندیشه با داشتن ۱۰ سال سابقه ی برگزاری دوره های آموزشی بورس یکی از بهترین موسسه های آموزشی در سطح کشوری می باشد.خانه تدبیر و اندیشه مفتخر است که با برگزاری بیش از ۲۰۰ دوره آموزش تحلیل تکنیکال بورس، بیش از ۲۵۰۰ دانش پذیر را با موفقیت آماده سرمایه گذاری در بازار بورس نموده است.این موسسه توانسته است اساتید،معامله گران و سرمایه گذاران بسیاری به بازار سرمایه معرفی نماید.

مبلغ شرکت در این دوره کمتر از هزینه ای است که شما برای آموزش سرمایه گذاری در بورس باید پرداخت نمایید  در ضمن مبلغی که شما بابت این آموزش پرداخت می‌نمایید کم ریسک ترین سرمایه گذاری است که انجام می‌دهید، یعنی سرمایه گذاری روی خودتان است.

در حین گذراندن این دوره یک مربی اختصاصی در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی سوالات شما می باشد. ضمن اینکه شما به صورت نا محدود می‏ توانید دوره را مرور نمایید.

 مربی شخصی

تمامی شرکت کنندگان دوره غیرحضوری امواج الیوت پس از ثبت نام از مربی شخصی بهره مند خواهند بود.در صورت بروز سوال و یا ابهام در خصوص مباحث دوره و با توجه به تمریناتی که در طول دوره به آنها ارائه می شود می توانند از روشهای زیر با مربی خود در تماس باشند.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی با whatsapp

پشتیبانی با Anydesk

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.