دوره حضوری انتخاب طلایی

 راهنمای تصمیم گیری بهینه مالی

برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون اطلاعات خود را وارد نمایید.

درباره دوره حضوری انتخاب طلایی

آیا کسب درآمد بیشتر به تنهایی ما را ثروتمندتر می کند؟ قطعا نه!

هر کدام از ما افرادی را می شناسیم که هر روز سرکار رفته، برای پول کار می کنند، پول بیشتری در می آورند، اما موفق به بهبود وضعیت مالی خود نمی شوند. چرا؟

پاسخ ساده است: زیرا تصمیمات مالی با کیفیتی اتخاذ نمی کنند.

اجازه دهید بیشتر در این مورد صحبت کنیم. ما در دوران زندگی خود بارها و بارها مجبور به تصمیم گیری مالی می شویم. این تصمیم گیری های مالی می تواند کیفیت زندگی مالی ما را تعیین کند. به این مثال توجه کنید:

خانم الف و آقای ب را در نظر بگیرید که کسب درآمد را با هم از یک نقطه شروع کرده اند. هر دو نفر حقوق مشابه می گرفتند، هر دو پس انداز می کردند و هر دو سرمایه گذاری می نمودند. ولی پس از گذشت ۳۰ سال فعالیت، وضعیت مالی خانم الف بسیار بهتر است از وضعیت آقای ب. تفاوت این دو نفر در چیست؟ در کیفیت تصمیم گیری های مالی که هر کدام از آنها در این مدت داشته اند. مثلا آقای ب از یک وام برای خرید خودرو استفاده نمود. خانم الف پس از بررسی به این نتیجه رسید که بهره واقعی این وام بسیار بیشتر از چیزی است که گفته شده و به جای آن از وام دیگری با بهره و مبلغ کمتر استفاده کرد و مابقی مبلغ خرید خودرو را با فروش مقداری از سایر پس اندازها تامین کرد و در زمانی که آقای ب سرگرم پرداخت اقساط بود، مقدار بیشتری از این پس اندازها را جایگزین نمود.

همه ما در زندگی خودمان درگیر تصمیم گیری های مالی هستیم؛ ولی تصمیمات مالی می توانند با کیفیت باشند و یا بی کیفیت. خانم الف تصمیمات مالی با کیفیت تری به نسبت آقای ب داشته است. فرض کنید خانم الف در طول این مدت هر سال فقط ۵% تصمیمات با کیفیت تری به نسبت آقای ب داشته باشد. نتیجه نهایی در پایان ۳۰ سال این است که خانم الف بیش از ۴ برابر ثروتمند تر از آقای ب خواهد بود. اگر کیفیت تصمیمات خانم الف در هر سال ۱۰% بهتر از آقای ب باشد، این تفاوت به بیش از ۱۷ برابر خواهد رسید.

دوره حضوری انتخاب طلایی کمک می کند تا شما تصمیمات مالی با کیفیت تری داشته باشید.

در این دوره کاربردی یاد خواهیم گرفت که چگونه با استفاده از دانش اقتصاد مهندسی و با کمک نرم افزار اکسل بهترین تصمیمات مالی را برای زندگی شخصی و حرفه ایتان داشته باشید.

دوره انتخاب طلایی به صورت کاربردی طراحی شده و همه اشخاص از مبتدی تا حرفه ای می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

این دوره در دوازده جلسه طراحی شده است که شامل بیش از ۲۴ ساعت آموزش کاربردی شامل مبانی و مفاهیم مقدماتی، مفاهیم اقتصاد مهندسی و مباحث کاربردی اقتصاد مهندسی می باشد.

  • در پایان دوره از شرکت کنندگان دوره آزمون گرفته خواهد شد.
  • دانش پذیر برتر دوره به قیمت ۱۷,۹۰۰,۰۰۰ از اعتبار خرید سایر دوره های آموزشی موسسه برخوردار خواهد شد

 محتوای آموزشی جامع

دوره ای کامل با سرفصل های کاربردی تصمیم گیری بهینه مالی با استفاده از دانش اقتصاد مهندسی و با کمک نرم افزار اکسل

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

در پایان این دوره شما به راحتی می توانید سیستم تصمیم گیری مالی شخصی خودتان را طراحی کنید و مهندس مالی زندگی خود باشید

طول دوره

۲۴ ساعت

سرفصل های تخصصی

این دوره شامل سرفصل های تخصصی اقتصادی مهندسی همچون جریان نقدی، معادله تعادل ، نرخ جذب سرمایه گذاری، جمع عملیات نقدی، نرخ جذاب سرمایه گذاری، عملیات نقدی، ارزش خالص فعلی و … می باشد

پیش نیاز دوره

آشنایی با ریاضی دبیرستان و مقدمات اکسل

سطح دوره

دوره انتخاب طلایی به صورت کاربردی  طراحی شده و همه اشخاص از مبتدی تا حرفه ای  می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

۲۰۰۰۰

تعداد شرکت کننده در همایش ها

۳۰۰

تعداد دوره های برگزار شده

۱۲

سال سابقه فعالیت

سرفصل ها:

مدرس دوره: حامد موحدیان


تحلیلگر سیستم های کسب و کار

کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان و

کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران

سوالات متداول

برای فراگیری مباحث دوره نیاز است که با مباحث مقدماتی ریاضی دبیرستان و مقدمات اکسل آشنایی داشته باشید. چنانچه با اکسل آشنایی اولیه ندارید، ویدئو آموزشی نحوه کار با اکسل را از همین صفحه دریافت نمایید.

در حین گذراندن این دوره در یک گروه واتس آپ  عضو خواهید شد و استاد در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی سوالات شما می باشد.

خیر. این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما با هر میزان از تحصیلات، هر نوع شغل و هر میزان از دانش اقتصادی می توانید از آن بهره ببرید و زندگی مالی خود را بهینه سازید

موضوع دانش و سواد مالی مبحثی بسیار گسترده است. دوره انتخاب طلایی به صورت جامع و کامل یکی از مباحث کاربردی این دوره یعنی مباحث مربوط به اقتصاد مهندسی را مطرح می نماید. ما در موسسه خانه تدبیر و اندیشه از سال ۱۳۸۹ تاکنون، بر اساس رسالت خود یعنی بهبود کیفیت زندگی مالی افراد، دوره سواد مالی را به عنوان یکی از جامع ترین و پرکاربرد ترین دوره های آموزش مالی، در اختیار علاقمندان این حوزه قرار داده ایم که می‏توانید با مراجعه به وبسایت از سرفصل های آن مطلع شوید یا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد این دوره با شماره ۰۳۱۳۶۲۸۴۸۸۰ تماس بگیرید

در صورتی که توضیحات بالا برای شما کافی نمی باشد.می توانید با پرکردن فرم  مشاوره و ارسال فرم از مشاوره کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده  نمائید:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

ثبت نام دوره انتخاب طلایی

                        ۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.