دوره جامع معاملات طلا

هزینه سرمایه گذاری بر روی خودتان

۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان

برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون اطلاعات خود را وارد نمایید.

درباره دوره حضوری معاملات طلا

طلا دوست و فریادرس دوران سختی است . ما شما را در این دوره با انواع موقعیت های کسب سود، و سرمایه گذاری در بازار طلا آشنا خواهیم کرد(حداقل ۱۴روش). موقعیت های شگفت آوری که کمتر کسی از همه آنها اطلاع دارد. روش های معاملاتی در بازارهای مختلف طلا را خواهیم آموخت؛ همچنین نکات و شگردهای مخصوص هر بازار را به شما خواهیم گفت؛ تا علاوه بر جلوگیری از ضررهای سنگین به علت عدم آشنایی، حداکثر سود را در معاملات خود کسب کنید.

همچنین تکنیک های مختلف معاملات طلا از جمله معاملات سودآور با ریسک نزدیک صفر تا معاملات با ریسک بالا و سود فوق العاده را فرا خواهید گرفت.

و از طرفی شما را با بازار فیزیکی طلا و شگردهای خرید در این بازار پیچیده آشنا خواهیم کرد تا از خریدهای خود حداکثر منفعت و رضایت خاطر را داشته باشید .

این دوره در چهار جلسه طراحی شده است که شامل بیش از ۸ ساعت آموزش کاربردی شامل مبانی و مفاهیم بازار طلا، انواع معاملات طلا،  معاملات طلا در بورس همچنین بورس کالا ، معرفی بازار آتی و بازار آپشن می باشد.

این دوره برای تمام علاقمندان بازار طلا از کسانی که قصد خرید طلای زینتی برای عزیزان خود دارند تا سرمایه گذاران بلندمدت و نوسان گیران بازارهای مختلف طلا مفید و کاربردی است.

سطح دوره به صورت مقدماتی تعریف شده و جهت دوره پیشرفته آموزش نحوه معامله در بازارهای فوق العاده اختیار معامله (آپشن) و همچنین بازار آتی تعریف شده است.

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

در پایان این دوره شما می توانید به راحتی در بازار طلا سرمایه گذاری کنید.

طول دوره

این دوره در ۱۰ جلسه ۲ ساعته برگزار می گردد

سرفصل های تخصصی

این دوره شامل سرفصل های تخصصی نحوه معاملات طلا می باشد

پیش نیاز دوره

جهت شرکت در دوره جامع معاملات طلا به هیچ پیش نیازی احتیاج نیست.

سطح دوره

دوره  جامع طلا به صورت کاربردی  طراحی شده و همه علاقمندان بازار طلا بذون محدودیت دانش و تخصص می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

۲۰۰۰۰

تعداد شرکت کننده در همایش ها

۳۰۰

تعداد دوره های برگزار شده

۱۲

سال سابقه فعالیت

سرفصل ها:

دوره جامع معاملات طلا

مدرس دوره: امیرحسام پاینده

تحصیلات

کارشناسی بیولوژی سلولی و مولکولی از دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد اقتصاد

اشتغال

مدیرعامل شرکت کمال اندیشان سپاهان
عضو هیات مدیره شرکت پارس کمیاب آب
مدرس دوره های مقدماتی و پیشرفته معاملات طلا
مدرس دوره های آپشن و آتی (طلا ـ نقره ـ زعفران)

سوالات متداول

جهت شرکت در دوره جامع معاملات طلا به دانش و یا پیش نیاز علمی نیاز نیست.

دوره های اندک مربوط به آموزش طلا، همچون طلا ارزشمند و گرانقیمت هستند در ضمن این دوره اولین دوره آموزشی در نوع خود است که با این جامعیت در مورد طلا برگزار می شود. خانه تدبیر و اندیشه برای همراهان عزیز خود این دوره را با مناسب ترین قیمت برگزار کرده تا با کمترین سرمایه گذاری حداکثر منفعت را کسب نمایند.

بله شما با آشنایی با انواع بازارهای طلا با توجه به نقدینگی خود می توانید بهترین گزینه و زمان سرمایه گذاری در طلا را انتخاب کنید.

بله شما بعد از آموختن انواع روشهای سرمایه گذاری در بازارهای مختلف طلا بستگی به ریسک پذیری و نقدینگی خودمی‌توانید اقدام به کسب سودهای کوتاه مدت کنید.

بله در این دوره شما نکاتی خواهید آموخت تابا مواجهه با گزینه های مختلف پیش روی خودجهت خرید طلای زینتی آگاهانه بهترین را انتخاب و از خرید خود حداکثر رضایتمندی و سود را کسب نمایید.

در صورتی که توضیحات بالا برای شما کافی نمی باشد.می توانید با پرکردن فرم  مشاوره و ارسال فرم از مشاوره کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده  نمائید:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.