راهنمای حضور در وبینار با استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت

راهنمای مخصوص نسخه ی ویندوز و مک

۱- نرم افزار ادوبی کانکت را دانلود و نصب نمایید.

** پس از نصب آیکون نرم افزار ادوبی کانکت بر روی دسکتاپ نمایش داده می شود. از این پس می توانید از طریق دسکتاپ کامپیوتر خود به این نرم افزار دسترسی داشته باشید. آیکون نرم افزار ادوبی کانکت به صورت زیر می باشد:
adobe-connect

adobe-connect

توجه: در صورتیکه ویندوز لپ تاپ شما XP یا ویستا می باشد و با استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت نتوانید وارد صفحه وبینار شوید و صفحه در حالت Loading باقی بماند، می توانید با استفاده از مرورگرتان (فایرفاکس، کروم یا …) وارد وبینار شوید.

رفع خطای System Error:

رفع خطا

رفع خطا

در صورتی که در هنگام نصب نرم افزار بر روی ویندوز ۱۰ با خطای بالا مواجه شدید، و یا درصورتیکه ویندوز شما به روز نباشد و با مشکل پیدانکردن فایل های لازم Dll روبرو شوید، فایل موجود در لینک زیر را دانلود کنید و سپس هر سه فایل exe را نصب کنید و بعد از آن مجدد اقدام به نصب نرم افزار ادوبی کانکت نمایید.

برای دانلود فایل کلیک کنید

پس از دانلود نرم افزار ادوبی کانکت در آخر صفحه برروی شماره ی دوره خود کلیک نمایید تا وارد صفحه ی ورود به شکل زیر شوید سپس نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار داده شده است را در بخش مورد نظر وارد نمایید سپس برروی دکمه Enter Room کلیک نمایید تا وارد صفحه ی بعد شوید.

وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

در صورتی که نام کاربری و رمز عبور شما صحیح باشد وارد صفحه ی بعد که در شکل زیر آمده است می شوید.اگر پیش از این نرم افزار ادوبی کانکت را  از لینک بالا دریافت و نرم افزار را برروی سیستم نصب نموده باشید کافی است برروی گزینه Open in application کلیک نمایید تا نرم افزار به صورت خودکار باز شود و شما وارد صفحه ی وبینار شوید.
در صورتی که اپلیکیشن برروی سیستم شما نصب نیست می توانید از طریق مرورگر فایرفاکس و کروم برروی Open in browser کلیک نمایید.
توصیه ما این است که از طریق اپلیکیشن وارد وبینار شوید.

ورود به نرم افزار ادوبی کانکت

ورود به نرم افزار ادوبی کانکت

توجه داشته باشید تا هنگامی که استاد وارد وبینار نشده است رویداد اجرا نخواهد شد.پس بهتر است نیم ساعت قبل از شروع کلاس خود وارد وبینار شوید تا در صورت بروز هرمشکل امکان بررسی توسط پشتیبانی وجود داشته باشد.

در هر قسمت از ورود به وبینار مشکل داشتید می توانید نرم افزار زیر را نصب کنید تا پشتیبان وبینار با اجازه شما وارد سیستم شما شده و مشکل را بررسی و برطرف نماید.

دانلود نرم افزار AnyDesk

راهنمای مخصوص نسخه موبایل

توجه داشته باشید در اپلیکیشن موبایل، نوشته های فارسی در قسمت چت باکس بهم ریخته و ناخواناست، اما فایل ارائه و ویدئو و سایر موارد بدون مشکل نمایش داده میشود.

برای ورود با موبایل لطفا ابتدا وارد صفحه ی دوره مورد نظر خود شوید نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار داده شده است را وارد نمایید سپس برروی Enter Room کلیک نمایید تا وارد صفحه وبینار شوید پس از ورود صفحه ادوبی کانکت باز شذه و ورود با مرورگر یا open in browser  را انتخاب و وارد وبینار می شود.

در صورت error و در حالت load ماندن لطفا اپلیکیشن نصب شود.

۱- نصب اپلیکیشن

ابتدا باید عینا واژه Adobe Connect رو در اپ استورهای معروف براساس سیستم عامل سیستم خود جستجو و نصب کنید.

دانلود اپلیکیشن به صورت مستقیم

دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن از اپ استور

۲- ورود به اپلیکیشن

آموزش ورود به وبینار

بعد از نصب  اپلیکیشن از آخر صفحه ی راهنمای ورود به وبینار وارد صفحه ی دوره ی مورد نظر خود شوید سپس نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید و این بار برروی دکمه Open in application زده تا نرم افزار برای شما باز شود و در وبینار شرکت کنید.((مراحل آموزش ورود به وبینار به صورت تصویری در تصویر بالا قرار داده شده است.))

دانلود نسخه های مختلف نرم افزار Adobe Connect