معرفی دوره آموزشی سهامدار موفق

چرا بورس؟

یکی از گزینه های سرمایه گذاری و کسب درآمد، سرمایه گذاری در بازار بورس اوراق بهادار می باشد.  آمارها و نمودارهای دارایی های مختلف مانند : بانک، مسکن، دلار، طلا  نشان می دهد که بازار بورس بازدهی بیشتری نسبت به سایر گزینه های سرمایه گذاری داشته است؛ علاوه براین مسئله تورم و افزایش هزینه های جاری زندگی باعث شده که بسیاری از افراد که به فکر راه هایی برای افزایش درآمد خود باشند، به سوی این بازار جذاب روند.

همانطور که گفتیم بورس در سالهای گذشته پر بازده ترین بازار مالی کشور ما بوده است و پتانسیل سود آوری بسیار بالایی دارد

در کنار مزیتهای مهمی مانند دسترسی آسان ، امنیت بالای معاملات ، سرمایه گذاری با مبالغ کم ، نقد شوندگی و کمک به اقتصاد کشور مزیت اصلی آن تنوع بی نظیر گزینه های سرمایه گذاری است که این بازار را در مقابل همه بازارهای مالی دیگر متمایز می نماید.

در حال حاضر بیش از ۸۰۰ شرکت در این بازار پذیرش شده اند که این شرکتها در غالب حدود ۴۰ صنعت در بازار دسته بندی شده اند ، این تنوع بی نظیر یک فرصت فوق العاده برای سرمایه گذاری در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار داده که در هر سال گزینه های بسیاری برای سرمایه گذاری داشته باشند و بدین ترتیب سود آوری بالایی را تجربه کنند.

با یک بررسی ساده در ۱۵ سال گذشته بازار بورس می بینیم که در هر سال صنایع و شرکتهایی برای سرمایه گذاری سود آور در این بازار وجود داشته است که این موضوع جذابیت سرمایه گذاری در این بازار را خاطر نشان می نماید.

بازار بورس این امکان را فراهم می سازد که افراد مختلف جامعه، هر میزان سرمایه ای که داشته باشند حتی اگر اندک باشد بتوانند در بازار بورس مشغول به فعالیت شوند.

حال برای شروع فعالیت در بورس قطعاً نیازمند دانش و مهارت هستیم چرا که بدون داشتن دانش، سرمایه گذاری در بازار بورس بسیار پرریسک است.

بازار بورس به واسطه نوسانات دائمی خود یک فرصت عالی برای کسب سود محسوب می شود اما سوال اساسی این است که چگونه می توان از این جذابیت استفاده کرد و یا به عبارتی دیگر، چگونه می توان نوسانات را پیش بینی نمود؟

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

مشاوره رایگان موسسه خانه تدبیر و اندیشه

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مشاوره کلاس آموزش بورس

چرا تحلیل تکنیکال ؟

مبنای آموزشهای تخصصی موسسه خانه تدبیر و اندیشه تحلیل تکنیکال (فنی) بصورت محض است .

با توجه به بیش از دوازده سال سابقه آموزشی موسسه خانه تدبیر و اندیشه این روش به تنهایی برای پیش بینی نوسانات و کسب سود در بازار بورس کافی می باشد و نیاز به هیچ روش دیگری نیست . ضمن اینکه فراگیری این دانش، شما را جهت تحلیل سایر بازارهای مالی همچون ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا توانمند می نماید.

تحلیل تکنیکال بر این مبنا استوار است که همه پارامترهای تاثیرگذار و با اهمیت در بازار در نمودار قیمت لحاظ شده است و همه اخبار اگر حائز اهمیت باشند تاثیر خود را در نمودار نشان می دهند .

ضمنا بر اساس اصل پارتو ۸۰% سرمایه ها در اختیار ۲۰% سرمایه گذاران است پس بیشترین تاثیر را هم بزرگان بازار یا سرمایه داران بزرگ بر قیمتها می گذارند.

در نتیجه می توان گفت تحلیل تکنیکال به نوعی در نمودارها به دنبال رد پای بزرگان است و با شناسایی این رد پا رفتار های بعدی را پیش بینی می نماید .

چرا دوره سهامدار موفق؟

دوره سهامدار موفق بدین منظور طراحی شده تا افراد مختلف جامعه، حتی کسانی که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد بازار بورس نداشته اند و به دنبال کسب درآمد در این بازار هستند با استفاده ازروشهای اصولی نوین وعلمی جامع که در این دوره آموزش داده می شود بتوانند دربازار بورس مشغول به فعالیت شوند. دوره سهامدار موفق نیازمند هیچ پیش نیازی نیست و افراد با داشتن حداقل سواد اینترنتی که امروزه بیشتر مردم با توجه به فراهم بودن بستر اینترنت و فعالیت در شبکه های مجازی این حداقل سواد لازم رو دارند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

دوره سهامدار موفق یک کارگاه آموزشی جامع است بر مبنای تحلیل تکنیکال محض و به نحوی طراحی شده که علاوه بر افراد مبتدی برای فعالان این بازار نیز کارایی داشته باشد.

در این دوره از مفاهیم اولیه بورس تا تکنیکهای پیشرفته برای پیش بینی و اخذ سیگنال در نمودارها، محتوا در نظر گرفته شده است تا همه علاقه مندان با هر سطح دانش بتوانند نتیجه لازم را بدست آورند

ضمنا این دوره بصورت عملیاتی و کارگاهی برگزار می گردد و در پایان هر جلسه تمرینات هفتگی در نظر گرفته شده اعلام می گردد و دانش پذیران تمرینات را تا جلسه بعد در گروه مخصوص دوره ارسال می نمایند و ابتدای هر جلسه تمرینات بررسی و بازخورد لازم از طرف اساتید دوره ارائه می گردد .

 

آیا فقط با شرکت در کلاس های آموزش بورس می توان در این بازار به درآمد رسید؟

بازار بورس علاوه بر دانش نیازمند تجربه و مهارت هم هست و خوب کسانی که در کلاس های آموزشی بورس شرکت می کنند مفاهیم پایه و تخصصی کسب درآمد در بازار بورس را فرا خواهند گرفت اما این کافی نیست و تجربه و تبدیل دانش به مهارت هم لازم است.

مزیت مهم دوره سهامدار موفق این است که همه این مباحث در بازارهای مالی دیگر مانند ارزهای دیجیتال و … هم قابل استفاده است و علاقه مندان به بازارهای بین المللی هم با شرکت در این دوره برای پیش بینی نمودار ها در آن بازارها هم مهارت لازم را کسب می نمایند.

اما از طراحی آموزشی دوره که بگذریم خدمات و پشتیبانی های پس از دوره هم بسیار متنوع و مداوم هستند از رایگان بودن تجدید دوره تا گروههای تحلیلی پس از دوره و همچنین ارائه بروزرسانی های جدید دوره در آینده مجموعه ای از خدمات بی نظیر را در اختیار دانش پذیران قرار می دهد.

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جسات

10 جلسه 2 ساعت 30 دقیقه

مدت دوره

30 ساعت آموزش

مکان برگذاری

اصفهان - خیابان توحید میانی-ساختمان پاسارگاد - واحد 1

مفاهیم دوره سهامدار موفق در سه گام دسته بندی شده و به ترتیب زیر در طی دوره ارائه می شود.

گام اول : انتخاب

گام دوم : تحلیل

گام سوم : مدیریت ریسک و سرمایه

با توجه به تنوع بسیار خوب شرکتها در این بازار در این گام نحوه انتخاب (فیلتر) اولیه شرکتهای موجود برای شناسایی شرکتهای مناسب برای سرمایه گذاری آموزش داده می شود.

در این قسمت مفهوم نقد شوندگی و نحوه شناسایی شرکتهای نقد شونده تر بازار بورس معرفی می شود.

جلسات دوره آموزشی سهامدار موفق

جلسات آموزشی بورس

مخاطبین دوره آموزشی سهامدار موفق

با شرکت در دوره آموزشی سهامدار موفق توانایی شما تا چه میزان افزایش می یابد.

مخاطبین دوره آموزشی سهامدار موفق

دوره آموزشی سهامدار موفق دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • کسانی که از منبع درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش های سنتی فعالیت نمایند.
 • کسانی که بازار بورس را مانند یک قمار تصور می کنند.
 • کسانی که عجول هستند و می خواهند راه صدساله را یک شبه طی کنند.
 • کسانی که بیکار هستند و به فکر یک درآمد ثابت ماهیانه برای زندگی خود هستند.
 • کسانی که دوست دارند فقط برای دیگران کارکنند و به فکر استقلال فردی خود نیستند.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای بورس هستند.
 • افرادی که دوست دارند بدون محدودیت مکانی در هر نقطه از دنیا به کسب درآمد خود بپردازند.
 • افرادی که به دنبال افزایش درآمد خود هستند.
 • افرادی که می خواهند با حداقل سرمایه ممکن برای خود یک کسب و کار ایجاد نمایند.
 • افرادی که با هدف گذاری بدنبال متحول کردن زندگی خود هستند.
 • افرادی که به دنبال سرمایه گذاری با بازدهی بیشتر نسبت به سایر سرمایه گذاری ها هستند.

نظرات شرکت کنندگان دوره آموزشی سهامدار موفق

بدون شک هر کسب و کاری با اعتماد و اعتبار مشتریان به حیات خود ادامه می‌دهد ما اعتماد شما را افتخار خود می دانیم

در بخش زیر نظرات دانش پذیران موسسه خانه تدبیر و اندیشه را می توانید مشاهده نمایید.جهت نمایش بیشتر نظرات می توانید از بخش ویدئوها قسمت نظرات دانش پذیران را مشاهده نمایید.

 
من در طول عمرم دوره ها و کلاس های زیادی رفته ام و نه فقط در اصفهان بخواهم منصف باشم موسسه شما هوشمندانه ترین – محترم ترین – موثر ترین سیستم مدیریتی و بهره ور ترین دوره ی زندگی من بوده است در این سیستم شعور در مدیریت کاملا محسوس است و عوامل مدیریتی سیستم مخصوصا دکتر هدایتی ادای محترم بودن را در نمی آورند که به شعور آدم توهین شود بلکه محترمند- احاطه به مطالب دارند و رفتار کاسب کارانه ندارند ممنونم.
آقای سید امین امامیان
دانش آموخته دوره سهامدار موفق
نظرات شرکت کنندگان دوره آموزشی بورس