نحوه دانلود فایل جلسات بعد از ثبت نام در دوره

در این بخش می خواهیم نحوه دانلود فایل جلسات بعد از ثبت نام در دوره های غیرحضوری وب سایت خانه تدبیر و اندیشه را به شما  آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

دانلود آنی فایل بعد از ثبت نام در دوره

فایل‌های دانلود جلسه سوم دوره سهامدار موفق و جلسه اول دوره امواج الیوت را زمانی می‌توانید دانلود کنید که سفارش شما با موفقیت ثبت شود. مراحل ثبت موفق یک سفارش به شرح زیر است و تا زمانیکه کامل نشود فایل دانلود در اختیار شما قرار نمی‌گیرد.

  • انتخاب دکمه ثبت نام و یا خرید دوره در صفحه ی مربوط به دوره غیرحضوری
  • تکمیل اطلاعات خرید در صفحه «تسویه‌ حساب»
  • هدایت به درگاه بانکی و واریز آنلاین وجه
  • برگشت از صفحه بانک به سایت (این مرحله بسیار مهم است. حتما باید بعد از پرداخت به سایت خانه تدبیر و اندیشه برگردید.)

اگر مراحل بالا را با موفقیت انجام دهید به‌ طور خودکار به سایت خانه تدبیر و اندیشه هدایت می‌شوید. در این صفحه، جزئیات سفارش و لینک فایل دانلودی را مشاهده می‌کنید و با کلیک لینک دانلود می توانید فایل های مربوط به جلسات دوره خود را دانلود نمایید هم چنین توجه داشته باشید که در صورتی که آدرس ایمیل شما صحیح باشد یک ایمیل حاوی فاکتور سفارش شما و لینک های دانلود برای شما ارسال خواهد شد.

دانلود فایل از بخش دانلود‌ها در بخش حساب کاربری

اگر شما در دوره مورد نظر خود ثبت نام نموده اید و می‌خواهید بعدا فایل مورد نظر را دانلود کنید باید از مسیر دیگری اقدام نمایید.هم چنین برای دسترسی به جلسات بعدی دوره مورد نظر از این طریق می توانید جلسات بعدی را دانلود نمایید.

برای دسترسی به فایل های دانلود ابتدا باید وارد حساب کاربری شوید. بدین منظور در منوی بالا سمت راست، روی دکمه «ورود» کلیک کنید تا وارد صفحه ی ورود به وب سایت خانه تدبیر و اندیشه شوید.

ورود به حساب کاربری

پس از نمایش داده شدن صفحه ی ورود به وب سایت کافی است اطلاعات ورود خود را در فیلد مربوط به نام کاربری و رمز عبور وارد نمایید سپس پاسخ سوال امنیتی را در فیلد مربوطه یادداشت و در آخر بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.لازم به ذکر می باشد برای وارد نمودن بخش اول یعنی نام کاربری به دو نکته زیر توجه فرمایید.

نکته اول:در صورتی که ثبت نام شما با شماره تلفن همراه بوده است و پس از ثبت نام در وب سایت دوره مورد نظر خود را خریداری نموده اید در بیشتر مواقع نام کاربری شما شماره تلفن همراهی است که در قسمت ثبت نام آن را وارد نموده اید.هم چنین در صورتی که رمز عبور خود را فراموش نموده اید می توانید از قسمت فراموشی رمز عبور استفاده نموده و رمز عبور خود را بازنشانی نمایید.دستورات مربوط به بازنشانی رمز عبور در صفحه ی مربوط به فراموشی رمز عبور به صورت کامل توضیح داده شده است.

نکته دوم:در صورتی که شما مستقیما قبل از ثبت نام در وب سایت دوره ی مورد نظر خود را ثبت نام و خریداری نموده اید نام کاربری شما آدرس ایمیلی می باشد که در هنگام تکمیل نمودن فرم پرداخت از آن استفاده نموده اید هم چنین رمز عبوری که در فرم جزئیات پرداخت انتخاب نموده اید به عنوان رمز ورود به حساب کاربری شما استفاده خواهد شد.هم چنین در صورتی که رمز عبور خود را فراموش نموده اید می توانید از قسمت فراموشی رمز عبور استفاده نموده و رمز عبور خود را بازنشانی نمایید.دستورات مربوط به بازنشانی رمز عبور در صفحه ی مربوط به فراموشی رمز عبور به صورت کامل توضیح داده شده است.

دانلود از حساب کاربری

پس از ورود به حساب کاربری خود می توانید در منو سمت راست بر روی گزینه دانلود ها کلیک نمایید تا وارد قسمت دانلود دوره های ثبت نامی خود شوید. در بخش دانلود ها جلسه دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بر روی دانلود قسمت مربوطه کلیک نمایید تا بر روی سیستم شما دانلود شود.

پس از ورود به بخش دانلود ها دوره ی ثبت نامی شما در سمت راست نمایش داده خواهد شد.کافی است بر روی نام دوره و جلسه مربوطه به آن کلیک نمایید تا منوی کشویی برای شما باز شود و فایل های مربوط به جلسه مورد نظر به شما نمایش داده شود.برای دانلود هر فایل می توانید روی نام فایل مربوطه کلیک نمایید تا محتوای مورد نظر بر روی سیستم شما دانلود شود.