دوره آموزشی NLP

برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون اطلاعات خود را وارد نمایید.

دوره آموزشی NLP

معامله گرها و فعالان بازارهای مالی به خوبی میدانند که بزرگترین چالش آنها در هنگام انجام معاملات ذهنشان است چرا که بیشتر آنها استراتژی های معاملاتی خوبی دارند و اصول مدریت سرمایه را رعایت میکنند اما باز هم به آن سودی که انتظارش را دارند نمیرسند.

در خصوص شیوه های مختلف مدیریت ذهن، روش های مختلفی وجود دارد، یکی از این شیوه ها بهره گیری از متد ان ال پی است.

ان ال پی  به عنوان قوی ترین و سریع ترین متد تغییر و کنترل ذهن این امکان را به فعالان بازار های مالی و تریدرها می دهد که بتوانند در هر لحظه بهترین خود باشند و بزرگترین چالش خود را که کنترل ذهن و احساسات است را برطرف کنند.
در دوره آموزش NLP (مقدماتی و پیشرفته) که یکی از کاملترین دوره های آموزشی NLP در معامله گری در ایران است، به آموزش تمرینات کاربردی علم NLP در ترید پرداخته ایم. با استفاده از این تکنیک ها می توانید در معاملاتتان به نتایج خارق العاده ای برسید و ذهن خود را برای انجام یک معامله موفق، برنامه ریزی کنید. در این دوره به شما کمک می کنیم تا برنامه ریزی ذهن خود را تغییر دهید و هویت یک معامله گر موفق را برای خود خلق کنید. اگر می خواهید در گروه معامله گران موفق قرار بگیرید، باید همانند آنها فکر و عمل کنید. بوسیله تمرینات دوره جامع NLP می توانید باورها را تغییر دهید و هویت یک معامله گر موفق را در خود ایجاد کنید.

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته به صورت کارگاهی طراحی شده است و علاوه بر فعالان بازار سرمایه همه اشخاص علاقمند به NLP می توانند از محتوای آموزشی دوره بهره مند شوند و نتایج آن را در زندگی خویش نیز ببینند.

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته طراحی شده است. دوره مقدماتی شامل ۶ جلسه ۳ ساعته با محتوای کاربردی معرفی NLP و تکنیک های مرتبط با آن و دوره پیشرفته شامل ۸ جلسه ۳ ساعته آموزش کاربردی می باشد.

  • برخورداری از خدمات کوچینگ مربی در این دوره براساس نیاز متقاضی و شرایط کلاس، به دانش پذیران دوره طی یک جلسه، خدمات کوچینگ ارائه می گردد

 محتوای آموزشی جامع

دوره ای کامل با سرفصل های کاربردی برای مدیریت ذهن و ایجاد سریع تغییرات در نگرش ذهن معامله گر با متد NLP

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

مزیت مهم این دوره این است که شما می توانید آموزه های این دوره را در همه بازارهای مالی شامل بورس، فارکس و ارز دیجیتال استفاده نمایید، همچنین آنچه در این دوره می آموزید را می توانید در زمینه های مختلف زندگی شخصی خود نیز مورد استفاده قرار دهید.

شما محتوای دوره را در کلاس تمرین می کنید و همزمان با حضور در کلاس، تمام محتوا را به صورت عملی فرا خواهید گرفت.

پیشرفت و مهارت

مشاوره و رفع اشکال در حین دوره، این فرصت را به شما می دهد تا تکنیک ها را بصورت دقیق و مطابق با دغدغه های خود بکار گیرید.

سطح دوره

این دوره علاوه بر فعالان بازار های مالی همچون سرمایه گذاران بازار بورس ایران، ارز دیجیتال، فارکس، طلا و ارز، برای کلیه افراد مبتدی در این بازارها نیز کاربردی می باشد

سرفصل های تخصصی

دوره آموزشی NLP در معامله گری شامل سرفصل های استاندارد روش ان ال پی می باشد که مطابق با نیاز معامله گران بازارهای مالی طراحی شده است.
در دوره مقدماتی  NLP در معامله گری، علاوه بر آشنایی با مفاهیم مقدماتی NLP، با استفاده از تمرین و کوچینگ حین دوره با سرفصل های تخصصی نظام ترجیحی- ارتباط سازی ،شناخت سطوح عصبی تکنیک رفع توهین – تکنیک سوئیش ، تفاوت دنیای ترید و دنیای بیرونی- سطوح یادگیری اهمیت دانسته ها و ندانسته ها ، آرامش ذهن توسط – تکنیک رفع استرس واضطراب حفظ آرامش و درک بیشتر تمرین تکنیک EFT – جایگاه ادراکی، هدفگذاری و تست اکولوژیک اهداف  آشنا خواهید شد.

در دوره پیشرفته NLP در معامله گری،  تیپ های شخصیتی را خواهید شناخت و خواهید توانست با استفاده از تکنیک ان ال پی ارزشها و باورها خود را تغییر دعی، اعتماد به نفس و عزت نفس خود را افزایش دهید و به درک بیشتری از چارت، تریدر های جهانی، بانکها و موسسات مالی خواهید رسید.  همچنین در این دوره با کمک تکنیک های کاربردی ایجاد انگیزه، پشتکار، تمرکز حواس،  ایجاد استعداد،  ثبت اهداف در ناخودآگاه، انعطاف پذیری در ترید، رفع واگویه های منفی ذهن، جایگاه ضرر در ترید،  الگو برداری از ذهنیت حرفه ای ها  به مهارت لازم برای کنترل ذهن دست خواهید یافت.

شیوه برگزاری کارگاه

این دوره به صورت حضوری برگزار می گردد و شما در طول دوره می توانید پرسش ها و ابهامات خود را با حضور مدرس دوره برطرف نمایید

۲۰۰۰۰

تعداد شرکت کننده در همایش ها

۳۰۰

تعداد دوره های برگزار شده

۱۲

سال سابقه فعالیت

سرفصل ها:

NLP در معامله گری

مدرس دوره: ارسطو رضانیا

کارشناس حسابداری

مدرس ان ال پی+

مدرس کنترل ذهن در ترید

مدرس کوچینگ بر پایه ان ال پی

مدرس اصول خلاقیت و نوآوری

سوالات متداول

خیر. شرکت در این دوره هیچ گونه پیش نیازی ندارد و شما از مفاهیم ابتدایی و مقدماتیNLP تا تکنیک های NLP در  معامله گری  را آموزش می‏ بینید و می توانید آنها را علاوه بر معاملات خود در زندگی روزمره نیز به کار برید.

اگر می خواهید در گروه معامله گران موفق قرار بگیرید، باید همانند آنها فکر و عمل کنید. بوسیله تمرینات دوره  NLP می توانید باورها را تغییر دهید و هویت یک معامله گر موفق را در خود ایجاد کنید.

موسسه ی خانه تدبیر و اندیشه با داشتن بیش از ۱۱ سال سابقه ی برگزاری دوره های آموزشی یکی از موسسه های آموزشی در زمینه آموزش های سرمایه گذاری در بازارهای مالی در سطح کشوری می باشد.این موسسه توانسته است اساتید،معامله گران و سرمایه گذاران بسیاری به بازار سرمایه معرفی نماید.

بله  تکنیک های سطح مقدماتی و پیشرفته این دوره به شما این امکان را می دهد که پس مدتی به راحتی اثربخشی تکنیک های به کار گرفته شده را در نحوه معاملات و عملکرد روزانه تان مشاهده نمایید

تیم پشتیبانی خانه تدبیر و اندیشه همواره در کنار شما است و به سئوالات شما در حین برگزاری دوره پاسخ می دهد.

در صورتی که توضیحات بالا برای شما کافی نمی باشد.می توانید با پرکردن فرم  مشاوره و ارسال فرم از مشاوره کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده  نمائید:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

ثبت نام و خرید دوره حضوری NLP در معامله گری

دوره مقدماتی ۱۱,۸۵۰,۰۰۰ ریال

دوره پیشرفته ۱۵,۸۰۰,۰۰۰ ریال

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.