آموزش عضویت در سایت

در این قسمت می خواهیم آموزش عضویت در وب سایت خانه تدبیر و اندیشه را جهت ثبت نام و استفاده از امکانات آموزشی وب سایت برای اعضا و هم چنین خرید دوره های غیرحضوری به شما به صورت مرحله ای آموزش دهیم.

مرحله اول : انتخاب گزینه ثبت نام

پس از ورود به وب سایت خانه تدبیر و اندیشه کافی است از بخش منوی بالایی وب سایت بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.این دکمه در نسخه موبایل هم در بخش بالای صفحه ی مرورگر شما قرار خواهد گرفت.

مرحله دوم : درج شماره تلفن همراه

جهت ثبت نام و پیوستن به خانواده خانه تدبیر و اندیشه کافی است در مرحله اول شماره تلفن همراه خود را در بخش شماره تماس وارد نمایید سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید لازم به ذکر می باشد به دلیل این که تکمیل ثبت نام با تایید شماره تماس شما می باشد از یک شماره تماس معتبر برای ثبت نام استفاده نمایید.

مرحله سوم: وارد نمودن کد تایید ارسالی

هنگامی که بر روی دکمه ثبت نام کلیک می نمایید.کد تایید ثبت نام شما به شماره تلفن همراهی که وارد نمودید ارسال خواهد شد.در این مرحله باید کد ارسالی بر روی تلفن همراه شما که یک عدد ۶ رقمی می باشد در بخش کد ارسال شده را وارد نمایید قرار دهید و بر روی دکمه ی تایید شماره کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.

مرحله چهارم: انتخاب و تایید رمز عبور

در این مرحله کافی است یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب نمایید.از این رمز برای ورود به حساب کاربری خود در آینده می توانید استفاده نمایید.لازم به ذکر است برای حفظ امنیت خود از رمز عبور قوی استفاده نمایید.در قدم دوم رمز عبوری که انتخاب نمودید را مجددا وارد نمایید و بر روی دکمه تایید رمز عبور کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.

مرحله پنجم: ورود به حساب کاربری

پس از وارد نمودن رمز عبور و تایید رمز عبور خود در این مرحله وارد پنل حساب کاربری خود خواهید شد تا با استفاده از آن از امکانات وب سایت خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمایید.هم چنین برای بازگشت به وب سایت می توانید از بخش بالای پنل بر روی دکمه بازگشت به وب سایت کلیک نمایید.برای بهره مندی از آموزش های کاربردی موسسه خانه تدبیر و اندیشه می توانید از بخش مربوطه بر روی لینک های آموزشی مورد نظر کلیک نمایید.در صورتی که در دوره های غیرحضوری ثبت نام نموده اید می توانید از بخش دانلود ها بخش های مربوط به دوره ی خود را دانلود نمایید.

در صورت تمایل جهت خرید دوره های غیر حضوری می توانید آموزش خرید از سایت خانه تدبیر و اندیشه را مشاهده نمایید.