دوره روانشناسی معامله گری

کامل ترین و جامع ترین

دوره روانشناسی معامله گری در ایران

جهت دریافت یک جلسه رایگان و کد تخفیف ۲۵% خرید دوره هم اکنون اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

۱,۳۴۰,۰۰۰ تومان

%۲۵ تخفیف فقط برای مدت محدود

درباره دوره غیرحضوری روانشناسی معامله گری

بازارهای مالی اعم از بازار بورس، ارز دیجیتال، فارکس، به دلیل امکان سوددهی بالا، همواره جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاری دارند.
افراد بیشماری که برخی از آنها بدون مطالعه و دانش کافی جذب این بازارها می شوند و در اندیشه رسیدن به سودهای بالا در یک مدت زمان اندک هستند و خیلی زود سرمایه خود را از دست می دهند.
اما نکته بسیار قابل تأمل در این بازار این است که در مواردی تحلیل گران بازارهای مالی اعم از تحلیل گران تکنیکال یا بنیادی، با وجود تسلط فنی بر دانش تحلیل، نمی توانند موفق عمل کنند .
یکی از مباحث مهم در کنار تحلیل های بازارهای مالی اعم از تکنیکال و بنیادی، که از سوی بسیاری از معامله گران نادیده گرفته می شود؛ بحث روانشناسی معامله گری است.
علم روانشناسی معامله گری هنوز جوان است و هر سال به صورت تصاعدی اهمیت این علم در پیشرفت معامله گران بیشتر و بیشتر اثبات می شود.
واقعیت این است که شما به عنوان یک تحلیل گر پس از مدتی بر استراتژی تحلیلی خود (شامل تکنیک تحلیل و روش مدیریت سرمایه خود) مسلط می شوید و پس از آن یاد گرفتن تکنیک های گوناگون اضافی چیز به درد بخوری به سودآوری معاملاتی شما اضافه نمی کند.
حالا شما می مانید و اشتباهات ذهنی خود، که تابع سوگیری های تفکری و احساسات تخریبی و البته تحت تأثیر قدرت پول بر ذهن شما شکل می گیرد. از این به بعد جهت پیشرفت در فرآیندهای معامله گری (که چرخه صحیح ماندگاری در بازار و سودآوری است) باید مرحله به مرحله روی ذهن، تفکرات و احساسات خود کار کنید.
کشف پلکانی نقاط قوت جهت تقویت بیشتر آنها و نقاط ضعیف جهت کمرنگ کردن آن با روش های علمی روانشناسی ، برگ برنده پیش روی معامله گران موفق می شود.
دوره روانشناسی معامله گری به صورت کاربردی طراحی شده و همه فعالان بازار سرمایه می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

این دوره در هشت جلسه طراحی شده است .

  • در طول دوره یک مربی شخصی در کنار شما خواهد بود و از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی پاسخگوی سوالات احتمالی بوده ضمن اینکه بابت تمرینات هر جلسه بازخورد لازم را ارائه خواهد داد.

 محتوای آموزشی جامع

دوره ای کامل با سرفصل های کاربردی برای مدیریت ذهن معامله گری و افزایش مهارت جهت کسب سود مستمر از بازارهای مالی

کاربرد عملی محتوای آموزشی دوره

مزیت مهم دوره روانشناسی معامله گری این است که همه این مباحث در بازارهای مالی مختلف همچون بورس، ارزهای دیجیتال و سایر بازارهای بین المللی قابل استفاده است و به معامله گران برای کشف نقاط قوت و ضعف معامله گری خود و کسب سود مستمر و کاهش زیان در بازار کمک می کند.

پشتیبانی در طول دوره

در طول دوره از پشتیبانی مربی اختصاصی برخوردار خواهید بود و طی آن می توانید سوالات و ابهامات خود را برطرف نمایید

سرفصل های تخصصی

این دوره شامل سرفصل های تخصصی روانشناسی معامله گری همچون گامهای ریشه ای تغییر نگرش معامله گران، هدفگذاری و مسیر درست یک معامله گر، استراتژی شخصی من، فرآیند معامله گری، احساسات معامله گران (ترس،طمع،امید،ناامیدی،هیجان،اضطراب)، عادت های معامله گران (عجله،اعتیاد،آشفتگی)، سوگیری های شناختی (اثر تاخر،اثر تمایلی،زیان گریزی)، ذهن آگاهی در خدمت معامله گران، هدف گذاری یک معامله گر می باشد

دسترسی نامحدود

امکان مرور چندین باره و بدون محدودیت زمانی فیلم های آموزشی دوره

سطح دوره

جهت شرکت در دوره آموزشی روانشناسی معامله گری داشتن حداقل دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک برای دانش پذیران این دوره ضروری می باشد، همچنین ضروری است، شرکت کنندگان پیش از دوره حداقل ۲۰ تا ۳۰ معامله ی حقیقی بر اساس روش تحلیلی انجام داده باشند. کسانی که دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک را ندارند می توانند در دوره سهامدار موفق شرکت نمایند.

۲۰۰۰۰

تعداد شرکت کننده در همایش ها

۳۰۰

تعداد دوره های برگزار شده

۱۲

سال سابقه فعالیت

سرفصل ها:

  • گامهای ریشه ای تغییر نگرش معامله گران

مدرس دوره: محمد اعمی

تحصیلات:
– سازمان مدیریت صنعتی ۱۳۸۴ _ ۱۳۸۰ کارشناسی مکانیک
– دانشگاه امیر کبیر تهران ۱۳۸۹ _ ۱۳۸۸معادل ارشد مدیریت فروش و بازاریابی
– MBA تخصصی مدیریت بازاریابی و فروش ۱۳۹۴ یورو آکادمی

سوابق کاری:
– مدیر فروش تولیدی جهش پولاد رهپویان ۱۳۸۶ – ۱۳۸۸
– مدیر فروش و بازاریابی اطلس کوپکو سوئد (نمایندگی اصفهان) ۱۳۸۸ – ۱۳۹۰
– مدیر فروش و بازاریابی شرکت صنعتی متاک ۱۳۸۹ – ۱۳۹۲
– مدیر فروش و بازاریابی گروه صنعتی فاپکو ۱۳۹۲ – ۱۳۹۷
– مدرس و مشاور بازاریابی و فروش ققنوس ۱۳۹۵ – ۱۳۹۸
– مولف و مدرس دوره روانشناسی معامله گری موسسه خانه تدبیر واندیشه از ۱۳۹۷
– مولف و مدرس دوره های طراحی رفتار هدفمند و عادت سازی آگاهانه

سوالات متداول

جهت شرکت در دوره آموزشی روانشناسی معامله گری داشتن حداقل دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک و انجام حداقل ۲۰ تا ۳۰ معامله حقیقی در بازار سرمایه ضروری است.کسانی که دانش تحلیل تکنیکال کلاسیک را ندارند می توانند در دوره سهامدار موفق شرکت نمایند.

این دوره برای همه معامله گران بازارهای مالی اعم از بورس، ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا مناسب است.

در حین گذراندن این دوره یک مربی اختصاصی در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی سوالات شما می باشد. ضمن اینکه شما به صورت نا محدود می‏ توانید دوره را مرور نمایید.

خیر. محتوای دوره روانشناسی معامله گری، به شما مهارت مدیریت ذهن و شناسایی نقاط ضعف و قوت در معامله گری را می دهد و شما می توانید از این مهارت در تمام بازارهای مالی اعم از بازار بورس، بازار ارز دیجیتال و بازارهای جهانی مورد استفاده قرار دهید. ضمن اینکه برای حضور در بازار ارز دیجیتال می‏ توانید دوره اختصاصی آموزش ارز های دیجیتال موسسه تدبیر و اندیشه را نیز تهیه فرمایید.

اگر سابقه معامله در بازارهای مالی را ندارید، این دوره برای شما کاربردی نخواهد بود.

در صورتی که توضیحات بالا برای شما کافی نمی باشد.می توانید با پرکردن فرم  مشاوره و ارسال فرم از مشاوره کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده  نمائید:

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی خانه تدبیر و اندیشه استفاده نمائید.

 مربی شخصی

  • در طول دوره یک مربی شخصی در کنار شما خواهد بود و از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی پاسخگوی سوالات احتمالی بوده ضمن اینکه بابت تمرینات هر جلسه بازخورد لازم را ارائه خواهد داد.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی با whatsapp

ثبت نام و خرید دوره مجازی روانشناسی معامله گری

    ۱.۳۴۰.۰۰۰ تومان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.