آزمون جشنواره زمستانه

"(ضروری)" indicates required fields

مرحله ۱ از ۴ - تکمیل مشخصات

درباره سواد مالی و اهمیت اون چقدر می دونی؟ می دونی که یونسکو در تعریف جدیدی که از سواد داده، افراد را زمانی با سواد می دونه که از سواد ارتباطی، عاطفی، رایانه ای، رسانه و مالی برخوردار باشه؟ برای اینکه با سواد مالی باشیم، نیازی نیست که اقتصاد دان باشیم، اما لازم هست که برخی مهارت های مالی را بلد باشیم. مثلا لازمه بدونیم چطور ارزش دارایی های خودمون رو حفظ کنیم و یا چطور و کجا و تا چه مدت برای آینده خودمون سرمایه گذاری کنیم. مهمه که بلد باشیم بدهی های خودمون رو مدیریت کنیم یا پول و درآمدمون رو بودجه بندی کنیم و با مدیریت کردن درآمدمون علاوه بر اینکه رفاه خودمون رو فراهم می کنیم، سرمایه مون را هم در برابر شرایط تورمی حفظ کنیم.
علاوه بر همه این ها، در دنیای امروز مهارت تبدیل پس انداز به سرمایه گذاری با استفاده از روش های مختلفی انجام میشه، که یکی از این روش ها سرمایه گذاری در بازارهای مالی هست. اینکه با سرمایه گذاری در بازارهای بورس و ارز دیجیتال بتونیم هم سود به دست بیاریم و هم از خطرات و زیان احتمالیش دور بمونیم، یک مهارت مهم هست که لازمه همه ما بلد باشیم. با همه توضیحاتی که دادیم، تصور می کنی تا چه اندازه با سواد مالی آشنایی داری؟ با شرکت در جشنواره زمستانی خانه تدبیر و اندیشه ، دانش مالی خودت را محک بزن و از ما جایزه بگیر.


جوایز مسابقه جشنواره زمستانه خانه تدبیر و اندیشه

۳ نفر اول هریک به میزان ۵۰۰ هزار تومان، ۷ نفر دوم هریک به میزان ۴۰۰ هزار تومان و ۱۵ نفر سوم هریک به میزان ۳۰۰ هزار تومان اعتبار خرید دوره های غیرحضوری خانه تدبیر و اندیشه را هدیه می گیرند. همچنین به همه شرکت کنندگان در مسابقه جایزه ای تعلق خواهد گرفت. همین الان در آزمون شرکت کن و خود را محک بزن.
جهت شرکت در آزمون لطفا مشخصات خود را وارد و بر روی دکمه شرکت در آزمون کلیک نمایید.آزمون دارای ۱۵ سوال می باشد و در ۳ بخش می باشد لطفا پس از تکمیل هربخش بر روی دکمه بعدی کلیک نمایید و در مرحله آخر بر روی پایان آزمون کلیک نمایید تا آزمون شما ثبت شود.
نام و نام خانوادگی(ضروری)
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خانه تدبیر و اندیشه می باشد.